Nasze projekty

MOTO BOHATEROWIE ŻYCIA SPEŁNIAMY MARZENIA

Dziękujemy wszystkim za pomoc niesioną Ukrainie Jesteście. Wszyscy Bohaterami

Fundacja „Drużyna Bohaterów Życia” ​

Konto: 07 1140 2004 0000 3802 8022 3727​

W tytule: „Pomoc Ukrainie​”.

Pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc dla Rodzin z Ukrainy. Przebywających w Polsce, ale i również na terenie objętum wojną.

 

Naszym celem jest

Inicjowanie i wspieranie nowatorskich rozwiązań w różnorodnych
dziedzinach życia społecznego, kulturalnego, sportowego, ochrony życia
rodzinnego i profilaktyki społecznej.

 

Pomoc Ukrainie

 

Miś Wojtek Pomaga

Nasz projekt nazwaliśmy „ Miś Wojtek Pomaga”. W wielkim skrócie: historia „Misia Wojtka” rozpoczęła się, gdy jako mały niedźwiadek został przygarnięty i adoptowany przez żołnierzy 22 Kompanii Zaopatrzenia Artylerii w 2 Korpusie Polskim dowodzonym przez gen. Władysława Andersa. W jednostce nadano mu stopień kaprala. Wojtek wraz z Jednostką przeszedł cały szlak bojowy z Iranu aż do Wielkiej Brytanii. Brał również udział w bitwie o Monte Cassino.

Pojemnik „ Miśa Wojtka” będzie pełnić nie tylko role edukacyjną, ale również promować postawy ekologiczne. Zebrane nakrętki Pomogą osobom potrzebującym z terenu Gminy Krośniewice w której urodził się gen. Władysław Anders.


Przejdź do strony

https://youtu.be/9tnuuhjUM9I

Link do zrzutki – https://zrzutka.pl/usw5k3

Agencja Artystyczne życie

To projekt powstały z połączenia miłości do ludzi i muzyki. W naszym działaniu pragniemy łączyć ludzi z pasją muzyczną. Wykonawców ze słuchaczami. Nie ma dla nas wydarzeń wielkich, ani zbyt małych. Organizujemy festiwale, koncerty, spotkania i występy z gwarancją doskonałej zabawy.


Przejdź do strony


Pomoc Ukrainie