O nas

O NAS

Szanowny Czytelniku !

W palecie różnych stowarzyszeń, związków i fundacji działających na terenie Polski można znaleźć wiele ciekawych inicjatyw i pól do działania.

Taką ofertę ma też fundacja DRUŻYNA BOHATERÓW ŻYCIA

Tylko my sami wiemy, ile kosztuje nas wyrzeczeń, sił, pracy… nasze codzienne działanie.

Często oceniani po zewnętrznych pozorach, „za szuflatkowani” idziemy przez życie z podniesioną głową i pokazujemy swoim działaniem, że warto mieć wyznaczone cele, warto mimo wszystko mieć ideały i marzenia.

Jesteśmy BOHATERAMI bo nikt inne nie podjął się takich działań. Dla wielu nasze działanie może nie mieć sensu. Dla innych szkoda czasu…. My chcemy działać !

W dobie elektroniki, portali społecznościowych, wirtualnych działań stawiamy na wspólne działanie, na DRUŻYNĘ – zespół ludzi, którym zależy na podobnych wartościach, podobnym działaniu, jasno określonym celu.

Nasz statut obejmuje szeroką gamę działalności.

Wszystkie zamykają się w jednym celu – CZŁOWIECZEŃSTWO 

Działania we wszystkich społecznych aspektach życia człowieka pozwala na samorealizację i wnoszenie wspólnego ( drużynowego ) wkładu w życie poszczególnych ludzi i środowisk.

PRZECZYTAJ UWAŻNIE NASZ STATUT. Jeśli zdecydujesz się na działanie to będzie nam ogromnie miło wpisać Cię w poczet członka / wolontariusza naszej fundacji. Nie chcemy nikomu określać zadań i pola jego działania. Zarząd jedynie koordynuje wszystkie prace, by zgodnie z prawem funkcjonowała fundacja w ramach wyznaczonych przez przepisy.

MOŻESZ INACZEJ NAS WSPIERAĆ !!! Z różnych powodów znanych tylko Tobie nie możesz się czynnie włączyć w akcje fundacji. Rozumiemy to. Jeśli są Ci bliskie nasze działania to możesz wesprzeć nas finansowo nawet najmniejszą kwotą ( wpłaty tylko na konto do publicznego rozliczenia) lub dobrymi pomysłami, oraz wskazując cele potrzebne w danym środowisku.

WIEMY TO BARDZO TRUDNE !!! Ale postarajmy się widzieć w działaniu wspólne cele. Nie pozwólmy się dzielić politycznie, wyznaniem, czy poglądami. Zawsze znajdzie się cel wspólny dla każdego z nas i o tym zawsze pamiętajmy.

Przyjdź do nas jesteś ważnym bohaterem na którego czekamy !!!

Statut fundacji

Zapraszamy do zapoznania się z naszym statutem 

Deklaracja Wolontariusza

Przeczytałeś statut ?  Znalazłeś swoje miejsce w gronie bohaterów życia. pobierz deklarację wypełni i prześlij ją do nas pod adres mailowy biuro@fdbz.org.